Prawo spadkowe – Piła

Zajmujemy się poradami z zakresu prawa spadkowego w Pile

Zajmujemy się szeroko pojętym prawem spadkowym w Pile. To gałąź prawa zajmująca się regulacją przechodzenia praw i obowiązków majątkowych następującą po śmierci ich właściciela. Te zwykle nie wygasają, lecz przechodzą na inny podmiot, przede wszystkim spadkobierców. Wiemy, że kwestie związane z prawem spadkowym w wielu wypadkach bywają wrażliwe. Sama śmierć bliskiej osoby jest bolesnym wydarzeniem, a niejednokrotnie wiążą się z nią nieoczekiwane problemy, takie jak niekorzystny testament czy pozostawione przez zmarłego długi.

Wspieramy naszych klientów w następujących sprawach prawa spadkowego:

  • organizacji formalności niezbędnych do nabycia praw do spadku, a jeśli brak jest koniecznej w tym wypadku zgody między spadkobiercami, sprawy zostają prowadzone przed sądem
  • świadczymy pomoc w sprawach dotyczących zapłaty zachowku bądź o uznanie niedogodnego spadku
  • podejmujemy niezbędne starania dotyczące ochrony spadkobierców przed nabyciem zadłużonego spadku

Kwestie przejęcia spadku nie zawsze są proste, dlatego warto zasięgnąć porady prawnej w tej dziedzinie, między innymi po to, aby uniknąć pomniejszenia majątku spadkobiercy.

Prawo spadkowe w Pile – online

Świadczymy usługi związane z prawem spadkowym, w naszej kancelarii w Pile również online. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą delikatnością, ale i profesjonalizmem. Wieloletnie doświadczenie wraz z bogatą wiedzą, pozwalają nam na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych problemów oraz udzielanie rzetelnego doradztwa.

Radca Prawny

Ryszard Zasada

Adres kancelarii

ul. Dąbrowskiego 8/13

10 + 9 =

© 2018 – RATIONIS
Kancelaria Radcy Prawnego | Ryszard Zasada

Rozpocznij rozmowę online

Projekt:
Studio Horizon

WhatsApp chat